Support Number

Ucuz Uçak Bileti Ara

Rezervasyon Sorgulama

Emirates Hava Yolları

Emirates hava yolları

Emirates Hava Yolları Hakkında

Birleşik Arap Emirlikleri'nin bayrak taşıyıcısı olan ve merkezi Dubai Uluslararası Havalimanı'nda bulunan BAE, 1985 yılında Dubai Yatırım Fonu ve BAE hükümeti ile ortaklaşa kuruldu. Havayolu iki uçakla başladı ve bugün Airbur 380 ve Boeing 777-300ER tiplerinde çok konforlu yolcu uçaklarından oluşan bir filoya sahip. Dünyanın en büyük tek filolu havayollarından biri olan BAE, bir Orta Doğu havayolu şirketidir. 245 uçaklık filosu yaklaşık 6 yaşında ve filosu daha genç olan havayollarından biridir. Emirates Hava Yolları 1980'lerin başında kuruluşunun desteğiyle varlıklarını Birleşik Arap Emirlikleri'nde konumlandırmak için kurduğu şirket, bir dünya devi olma yolunda hızla ilerliyor. Birleşik Arap Emirlikleri gibi büyük ve çeşitli bir havayolunun inşasında teknik yardım sermaye kadar önemlidir. PIA, havayolu uçaklarının yönetimi ve işletilmesi için teknik bakım, ekipman ve danışmanlık desteği sağladı. Bu destek, şirketin başlangıçta güçlü adımlar atmasını ve istikrarlı bir ilerleme kaydetmesini sağlamıştır. Devlet destekli şirketin ilk başkanı Maurice Flanagan. 1985 yılında kurulan şirket, ilk seferlerini Kuveyt, Ürdün ve Yemen gibi Arap ülkelerine yaptı. Pakistan Havayolları ve hükümetin desteği sayesinde şirket, 1990'larda en hızlı büyüyen havayolu haline geldi. Sadece Arap ülkelerinde gerçekleştirdiği uçuşlardan memnun olmayan şirket, farklı kıtalara ve farklı ülkelerdeki uçuşlar düzenleyerek uluslararası bir boyut kazanmıştır. BAE, dünyanın en iyi havayolu seçildi ve gelir, yolcu kapasitesi ve genç filo açısından Orta Doğu'nun en büyük havayolu şirketidir. Uçaklarının konforunda, hizmet kalitesinde ve güvenilirliğinde fark yaratan şirket, yolcu mesafesinde üçüncü, gelirde ise yedinci sırada yer alıyor. Hava yolculuğu, milyonlarca insan için dünya çapında 164 farklı noktaya uçuş sağlar. Bugün şirket Emirates Holding Grubuna aittir. Ahmed bin Saeed Al Maktoum şirketin Başkanı, Tim Clark ise Genel Müdür. Emirates Hava Yolları, İstanbul Havalimanı'ndan Norveç, İspanya, Ürdün ve Yeni Zelanda gibi dünyanın birçok ülkesine uçuyor. Ayrıca Antalya Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Snoboga Ankara Havalimanı'ndan gün ve saate göre değişen uçuşlar bulunmaktadır. Ayrıca Web aramasından Emirates Bilet al diyerek bilet almanız mümkündür.

Emirates Check-in İşlemleri

Tüm fatura işlemleri şirket gişelerinden yapılabileceği gibi, gişeye gitmek istemeyenler için online olarak da yapılabilmektedir. Emirates hava yolları ile seyahat etmek isteyen kişilerin, check-in sitesindeki uygun alanlara bilet bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Check-in işlemleri vadeli işlemler içerdiğinden, şirket tarafından önceden belirlenen süreyi kaçırmamaya özen gösterilmelidir.

Online Check-in Sırasında Yemek Siparişi ve Koltuk Seçimi

Emirates hava yolları şirketini tercih ederek seyahat edenler, bilet gişesine gitmeden online olarak da check-in yapabilirler. Online check-in için herhangi bir ek ücret alınmaz ve koltuk seçimi kolayca yapılabilir. Ayrıca, çevrimiçi check-in yapanlar daha sonra kullanabilecekleri biniş kartları alabilirler. Uçuşlarda ek Mil kazanmak için Emirates Skywards numaranızı eklemeniz gerektiğini lütfen unutmayınız.

 

 

Emirates Bagaj Hakkı Ve Ücretlendirme

Emirates hava yolları ayrıca yolcularına son derece ayrıcalıklı bagaj hizmetleri sunuyor.

El bagajı:

Emirates First Class bileti olanlar , her biri 8 kg'lık maksimum 2 çanta taşıyabilir. Ekonomi sınıfı yolcular ise maksimum 1 adet ve 8 kg el bagajı hakkına sahiptir.

Bagaj:

Bagaj hakkı, seyahat sınıfına ve "Cantus Regular Kite" üyeliğine bağlıdır. Emirates Dış hatlar uçuşlarında standart seviye bagaj hakkı 20-30 kg arasında değişmektedir. Aynı şekilde yurt içi seyahatlerde de 15 kg'a kadar bagaj hakkı verilmektedir.

Emirates Bilet İptal/İade Prosedürü

Herhangi bir nedenle uçuşunuzu ertelemek veya Emirates Bilet satış iptal etme yapmak için, web sitesini kullanarak uygun formu doldurmanız, Emirates bilet satış iptalinizi ve iade talebi göndermeniz gerekecektir. Bu, uçuş saatinden en az 12 saat önce yapılmalıdır.

Yurtdışı seyahat bileti iptali durumunda, web sitesindeki iade formunun tamamını doldurmanız ve uçuşunuzdan en az 12 saat önce bilgilendirilmeniz gerekmektedir.

Emirates İletişim

·        Emirates Müşteri Hizmetleri

Emirates, tüm yolculara endişeleri ile ilgili olarak mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için çağrı merkezi hizmetleri sunmaktadır. Uçuşunuzla ilgili soru sormak için Emirates Çağrı Merkezini arayabilir veya Emirates bilet satışınızı iptal edip rezerve edebilirsiniz. Yukarıdaki tüm işlemleri 0 (212) 315 45 45 numaralı Emirates Çağrı Merkezi'ni arayarak kolayca tamamlayabilirsiniz.

·        Emirates Müşteri Hizmetleri Numaraları

İtalya: +39 (029) 148 33 83

Almanya: +49 (699) 451 92 000

Suudi Arabistan: +966 (800) 850 00 22

·        Emirates İstanbul Ofisi

Adres: Şişli Plaza, 19 Mayıs Cad.7/17, A Blok K8, Şişli / İstanbul

Telefon: 0 (212) 315 45 45

 

 

Uçak Biletiİstanbul Uçak BiletiAnkara Uçak Biletiİzmir Uçak BiletiAntalya Uçak BiletiAdana Uçak BiletiKıbrıs Uçak Bileti
Popüler Havayolları
THYPegasusSunExpressAnadoluJetGermanwingsDeltaEmirates
© 2021 tüm haklar saklıdır. Biletiniz.com