Support Number

Ucuz Otobüs Bileti Ara

Rezervasyon SorgulamaBilet İptal

Pamukkale Turizm

Pamukkale Turizm / Pamukkale otobüs bileti

Şirket Hakkında:

Şirket 1962 yılında TBMM Milletvekili Hacı Hüseyin Mazloum Bababalım'in torunu Sadık Bababalım tarafından Denizli'de kurulmuştur. 1972 yılında şirketin merkezi İzmir'e taşındı. 1981 yılında sektöründe Türkiye'de ilk halkla ilişkiler departmanını kuran firma olmuştur. 1993 yılında Afyonkarahisar, Akhisar, Gilenbe ve Torbale'de dinlenme tesisleri kurdu. 2002 yılında Türkiye'nin ilk online bilet rezervasyon hizmetini hayata geçirdi. Şirket 2004-2005 yıllarında yenilenmiş ve yeni bir logo benimsenmiştir. 2012 yılında gişe ve yerel hizmetleri Anadolu Taşımacılık ile birleştirdiler.

Türkiye'nin en büyük karayolu taşımacılık şirketlerinden biri olan Pamukkale Turizm, tek otobüsle başladığı yolculuğuna bugün 500'den fazla otobüs ve yılda 10 milyondan fazla yolcu ile devam ediyor.

Türkiye'nin yaklaşık her şehrinde şubesi bulunan Pamukkale Turizm; Modern otobüsleri, eğitimli personeli ve uygun şehir içi ulaşım hizmetleri ile yolcularına en iyi hizmeti verebilmek için kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Pamukkale otobüs bileti al

Uçak Biletiİstanbul Uçak BiletiAnkara Uçak Biletiİzmir Uçak BiletiAntalya Uçak BiletiAdana Uçak BiletiKıbrıs Uçak Bileti
Popüler Havayolları
THYPegasusSunExpressAnadoluJetGermanwingsDeltaEmirates
© 2021 tüm haklar saklıdır. Biletiniz.com