HAKKIMIZDA

Seyahat etmek isteyen herkese en uygun, kaliteli ve güvenilir bilet satışı yapmak için kurulan Biletiniz.com 2015 yılından bu yana sürekli gelişen altyapısı ile hizmet vermektedir. Türkiye’de hizmet veren ve güvenilir bir yer edinmiş tüm firmalarla anlaşma sağlayarak bilet almak isteyen herkese kolay ve hızlı bir kullanım sunuyoruz.

Biletiniz.com olarak amacımız doğrultusunda Türkiye içerisinde bulunan her ulaşım firması ile özel anlaşmalar sağlıyoruz. Bu anlaşmalar doğrultusunda siz kullanıcılara her zaman daha uygun bilet sunma imkanı veriyoruz. Firmalar ile anlaşırken sadece ucuz bilet sunabilme değil aynı zamanda güvenilir bir seyahat için anlaşıyoruz. Yani sitemiz üzerinde yaptığınız arama sonucu karşınıza çıkan her firma, bu şartlar doğrultusunda anlaşma sağlanarak size gösterilmektedir. Online bilet sitesi olarak sadece bilet alırken değil aynı zamanda sonrasındaki tüm seyahat işlemleriniz içinde size imkan tanıyoruz. Bilet değiştirme, iptal veya iade işlemlerinin tamamını yine bizim sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Biletiniz.com sitesi her gün yeni bir anlaşma ve yeni bir büyüme gerçekleştirmektedir. Amacımız sadece seyahat bileti hizmeti değil aynı zamanda gerçek anlamda seyahat gerçekleştirmektir. Uzun yıllardır sahip olduğumuz seyahat tecrübesini online ortama taşıdık. Yurt içi ve yurt dışı gezi turları ile her yeri bizimle birlikte keşfedebilirsiniz. Amacımız seyahat anlamında sizlerin her ihtiyacını tek bir ortamdan hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamak. Otobüs bileti, uçak bileti, tur biletleri ve daha fazlasını Biletiniz.com üzerinden alabilirsiniz